Délka videa: 15:20

www.facebook.com/MarkDzirasa
www.MysleniUspechu.cz
Žádné teorie, ale pravda o reálné zkušenosti tří českých, mezinárodně působících profesionálů na špici svého oboru.

Top Manažer, šéf evropského Microsoftu – Jan Muehlfeit
Top Mentor, populární spíkr a autor bestsellerů – Mark Dzirasa​
Top Trenér, osobní kouč Jaromíra Jágra – Marian Jelínek

Jan Mühlfeit je nejvýše postaveným českým manažerem v globální ekonomice. Je viceprezident Microsoftu pro Evropu, Střední východ a Afriku, Chairman Microsoft Europe, reprezentuje Microsoft ve vztahu k vládám evropských zemí, klíčovým evropským institucím, největším firemním zákazníkům a partnerům, držitel ceny „Nejlepší manažer ČR“, držitel ceny „Český mozek“, je ve vedení mnoha mezinárodních organizací pro vzdělávání a uplatnění mladých lidí. Je vyhledávaným poradcem i veřejným spíkrem v globálním měřítku.

Marian Jelínek je známý jako odborník na psychologii sportu. Pracuje s nejúspěšnějšími sportovci, 12 let byl i osobním koučem Jaromíra Jágra. Má dlouholetou zkušenost s využitím tradičních východních nauk a spirituálních technik práce s myslí a energií a stejně tak s implementací posledních poznatků o funkcích mozku z moderních neuro-věd. Napsal řadu knih a získal doktorát z filosofie. Jako asistent trenéra u české hokejové reprezentace s ní získal v roce 2005 titul mistra světa. Pracoval jako šéftrenér školy Jágr-team.

Mark Dzirasa přednášel pro desetitisíce posluchačů. Vyučuje komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky, mentalitu úspěchu… Disponuje výbornou znalostí českého prostředí a praktickou zkušeností z různých organizačních kultur (5 let v globální korporaci, 13 let aktivní práce v politice, 18 let aktivit v networkingu, celoživotně v komunitách kolem duchovních mistrů, 20 let v businessu firemního vzdělávání…). Je autorem dvou bestsellerů.

Vstupenky zde: www.MysleniUspechu.cz